Ulti Clocks content

Partneri

AEGON
Allianz-Slovenská poisťovňa
Amslico AIG life
AXA
ČSOB poisťovňa
Dexia
GENERALI Slovensko
Kooperativa poisťovňa
Komunálna poisťovňa
L FINANC, a.s.
OTP Garancia poisťovňa
Tatra banka
UNION poisťovňa
UNIQA poisťovňa
WÜSTENROT poisťovňa
 
O spoločnosti Naši partneri
Naši partneri
Počet zobrazení 
1   Link   L FINANC, a.s.
Hlavnou myšlienkou spoločnosti je vytvárať a rozširovať obchodné príležitosti, pre svojich členov a poskytovať im komplexný servis pre maximalizovanie výťažnosti systému. Spoločnosť zamestnáva niekoľko interných a externých zamestnancov, spolupracuje s obchodnými partnermi, ktorý sa špecializujú na jednotlivé trhové segmenty.
2   Link   Allianz-Slovenská poisťovňa
Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s., je najväčšou komerčnou univerzálnou poisťovňou na Slovensku, a to i napriek stále silnejúcej konkurencii. Značke Allianz - Slovenská poisťovňa dôveruje mnoho občanov, o čom svedčí aj jej výrazný podiel na slovenskom poistnom trhu.
3   Link   Komunálna poisťovňa
KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, zahájila svoju činnosť ako komerčná poisťovňa s univerzálnou licenciou 1. januára 1994. Svoje služby poskytuje najmä komunálnej sfére, ale zabezpečuje tiež poistnú ochranu mestám, obciam a podnikateľským subjektom. Vo svojej širokej ponuke poskytuje aj zabezpečenie pre občanov podľa ich individuálnych potrieb a požiadaviek.
4   Link   Kooperativa poisťovňa
KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group vznikla ako prvá súkromná univerzálna poisťovacia spoločnosť na Slovensku už v roku 1990. V prvých rokoch svojej činnosti si vybudovala pozíciu stabilnej a úspešnej poisťovne. Túto pozíciu si udržala napriek stále rastúcej konkurencii vďaka dôvere svojich klientov.
5   Link   AXA
Skupina AXA je celosvetový líder vo finančnom zabezpečení. Jej pôsobenie je geograficky rôznorodé. Sústreďuje sa hlavne v západnej Európe, Severnej Amerike a Ázijsko-pacifickej oblasti a zamestnáva viac ako 110 tis. ľudí. Výnosy AXA dosiahli podľa medzinárodných účtovných štandardov IFRS v roku 2005 výšku 72 mld. euro a za prvých 9 mesiacov roku 2006 výšku 59 mld. euro. AXA spravovala k 1. polroku 2006 aktíva v hodnote 1 091 mld. euro a dosiahla prevádzkový hospodársky výsledok 2 090 mil. euro.
6   Link   AEGON
Spoločnosť AEGON je jedna z najväčších finančných skupín na svete, ktorá poskytuje produkty životného poistenia, dôchodkového zabezpečenia a sporivo-investičné produkty už viac ako 160 rokov. Koncern AEGON má sídlo v holandskom Haagu a spoločnosti pod neho patriace zamestnávajú viac ako 29 000 zamestnancov po celom svete.
7   Link   UNIQA poisťovňa
UNIQA poisťovňa, a.s., je súčasťou najväčšieho rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA Group Austria. Sme univerzálna poisťovňa poskytujúca široké spektrum poistných produktov v oblasti životného aj neživotného poistenia.
8   Link   WÜSTENROT poisťovňa
Nová Wüstenrot poisťovňa, a. s. vznikla 1. januára 2004 a má univerzálnu licenciu. Znamená to, že môže ponúknuť širokú škálu produktov životného i neživotného poistenia pre občanov i organizácie. Je známa novátorským prístupom, originálnymi produktmi a netradičnými riešeniami.
9   Link   GENERALI Slovensko
GENERALI SLOVENSKO patrí do prvej trojky najsilnejších univerzálnych poisťovní na Slovensku. Poisťovňa GENERALI SLOVENSKO je súčasťou jednej z najväčších poisťovacích skupín v strednej a východnej Európe – Generali PPF Holding, ktorá v súčasnosti spravuje aktíva vo výške takmer 10 miliárd eur a poskytuje v regióne služby 9 miliónom klientom.
10   Link   Tatrabanka
Tatra banka vám ponúka komplexné riešenie pre správu vašich finančných prostriedkov a realizáciu vašich potrieb. Naši finanční odborníci vám radi pomôžu zorientovať sa v širokej ponuke našich produktov a nájdu pre vás to najvhodnejšie riešenie.
<< Začiatok < Predchádzajúce 1 2 Ďalší > Koniec >>
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Anketa

Máte uzatvorené životné poistenie?
 

Návštevnosť

mod_vvisit_counterDnes9
mod_vvisit_counterVčera40
mod_vvisit_counterTento týždeň122
mod_vvisit_counterTento mesiac880
mod_vvisit_counterSpolu174151

Kto je Online

Máme hostí: 2 pripojení